ERBAVEN FRESH GEL 100ML

1,200.00 L

ERBAVEN FRESH GEL 100ML
Xheli Erbaven Fresh eshte i pasur me ekstrakte natyrale si trokserutina, Escina, Centella, Boronica, Rutina, Ananas, Aloe etj, te perdorura tradiocionalisht per vetite e tyre relaksuese dhe tonifikuese.

Në gjëndje

Erbaven Fresh Gel 100Ml
ERBAVEN FRESH GEL 100ML

1,200.00 L

SKU: 902901851 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi