DERMABLEND FONDOT CORR 15T 30M

3,700.00 L

DERMABLEND KREM PUDЁR KORREKTOR Nr.15 OPAL

Pёr lёkurё tё ndjeshme , ngjyrё jo uniforme, rrathё tё  zinj dhe skuqje tё lёkurёs sё fytyrёs vёnde vёnde.

Në gjëndje

DERMABLEND FONDOT CORR 15T 30M

3,700.00 L

SKU: 903701720 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi