BRAINIL INTEGRAT 30CPR

3,390.00 L

Integrator Ushqimor që përmban përbërës të nxjerrë nga soja.Per mirembajtjen e eficences se neurotrasmetimit qendror dhe periferik.

Në gjëndje

BRAINIL INTEGRAT 30CPR

3,390.00 L

SKU: 903219931 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi