ALOEDERMAL CR VISO 50ML

1,350.00 L

ALOEDERMAL CR VISO 50ML

Aloedermal krem per fytyren eshte nje produkt me formule unike nga ekstrakte natyrale Alga Chondrus, gjalp Shea, vaj Ulliri, Aloe vera etj.

Në gjëndje

ALOEDERMAL CR VISO 50ML

1,350.00 L

SKU: 900373491 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi