KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE
KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

Ushqime për femijë

HOLLE POUCH BLUE BIRD 6M+ *100G

250.00 L
KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE
350.00 L
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi