HOLLE PATATOES,PEAS AND ZUCCHINI 6M+ *190G Trego me te zmadhuar

HOLLE PATATOES,PEAS AND ZUCCHINI 6M+ *190G

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L300.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

HOLLE PATATOES,PEAS AND ZUCCHINI 6M+ *190G
Pure me patate, bizele dhe kungulleshka, për fëmijë mbi 6 muaj. 190g

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori