HOLLE PUMPKIN WITH CHICKEN 4M+ *190G Trego me te zmadhuar

HOLLE PUMPKIN WITH CHICKEN 4M+ *190G

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L350.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

HOLLE PUMPKIN WITH CHICKEN 4M+ *190G
Pure me kungull dhe mish pule, për fëmijë mbi 4 muaj. 190g

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori