HOLLE ORGANIC MILLET PORRIDGE 4-6M+ *250G Trego me te zmadhuar

HOLLE ORGANIC MILLET PORRIDGE 4-6M+ *250G

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L600.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

HOLLE ORGANIC MILLET PORRIDGE 4-6M+ *250G

Krem meli organik i pershtatshem per bebe mbi 4-6 muajshe. Me ne permbajtje maltodekstrinen (kompleks karbohidratesh) qe vepron si nje suplement energjie. Lehtesisht e tretshme, pa gluten, pa sheqerna te shtuar dhe pa soje.  Permban te gjithe elementet ushqyes dhe vitaminat e nevojshme per bebet. Produkt i çertifikuar nga Demeter.  

Pergatitur me mel organik nga fermat biodinamike Demeter. 

Pergatitet ne pak minuta. Pluhuri hidhet ne uje te valuar dhe perzihet. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori