Milupa Aptamil 3 Latte 800G Trego me te zmadhuar

Milupa Aptamil 3 Latte 800G

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L2,400.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MILUPA APTAMIL 3 LATTE 800G

QUMESHT APTAMIL 3 800G

Aptamil 3 siguron nevojat ushqimore të foshnjes nga 6 deri në 12 muaj.

 Përbërësit:

Përmban një përzierje unike prebiotikësh (scGOS/IcFOS);LCPUFA (zinxhir i gjatë acidesh yndyrore shumëfishe te pangopura);

Nukleotide që janë blloqe ndërtuese të të gjitha qelizave,përbërës te AND dhe ARN

Proteina,vitamina,antioksidantë,fibra prebiotikë,hekur,kalcium dhe minerale te domosdoshme për rritjen e shëndetshme të bebes (në sasite dhe raportet e duhura)

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori