LENIGOLA SOFTGEL  CAPS *20 PERLE Trego me te zmadhuar

LENIGOLA SOFTGEL CAPS *20 PERLE

Produkt i ri

6 Artikuj

In stock

L650.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LENIGOLA SOFTGEL CAPS *20 PERLE

Kapsula soft-xhel me permbajtje Propoli te perfituar nepermjet teknologjise MED (Multi Dynamic Extraction - Ekstaktim Multidinamik). Kjo teknologji e perdorur garanton nje sasi te madhe te polifenoleve dhe te flavonoideve karakteristike ne permbajtjen e propolit. 

Shije liquirizia. 
Pa sheqer.
Pa gluten.

Perdorimi:
Keshillohet perdorimi maksimalisht i 3 kapsula ne dite. Kapsulat mund te perdoren si karamele ose si kapsula te pertypshme. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori