Ultra Omega-3 *60Kaps Trego me te zmadhuar

Ultra Omega-3 *60Kaps

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,800.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

ULTRA OMEGA-3 *60KAPS

Me permbajtje Omega-3 Vaj peshku, DHA dhe EPA si dhe Vitamin E, Ultra Omega 3, prodhuar nga VITABIOTICS nen standarte te larta te kontrollit te cilesisë, ka përfitime në gjithë organizmin e vecanërisht në mirëfunksionimin e zemrës dhe trurit.

  • DHA ndihmon te mbajë shikimin normal dhe mirëfunksionimi i trurit
  • DHA dhe EPA ndihmon në funksionin normal të zemrës.
  • VITAMA E ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ

Përdorimi :

Dy kapsula në ditë preferohen me ushqim

*Mos e kaloni dozën ditore.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori