VICHY TEINT IDEAL FLUID PNM SPF 20 30ML NR.45

3,400.00 L

TEINT IDEAL  FLUID PUDЁR                    

Me shkëlqim për lëkurë normale /mikse

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z008255 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi