SOS UNGHIE OFFICINALE ANTI-ONICOFAGIA 10ML

860.00 L

SOS UNGHIE OFFICINALE ANTI-ONICOFAGIA 10ML

S.O.S UNGHIE ANTIONICOFAGIA është zgjidhja ideale natyrale dhe më efektive për të rivendosur qëndrueshmëri, forcim dhe fleksibilitet në thonjtë tuaj, duke u dhënë atyre një përmisim të menjëhershëm.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z005343 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi