PUREZZA TERMALE GOMMAGE CR ESFO DETO75

1,800.00 L

VICHY PUREZZA TERMALE GOMMAGE CR ESFO DETO 75ML

KREM EKSFOLIUES PER LEKURA TE NDJESHME

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 900028628 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi