PHYTOKERATINE EXTREME SHAMPOO *200ML

2,400.00 L

Shampo për flokë të thatë

Në gjëndje

Phytokeratine Extreme Shampo 200ml
PHYTOKERATINE EXTREME SHAMPOO *200ML

2,400.00 L

SKU: Z008830 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi