PHYTOKERATINE EXTREME MM MASK 50ML

1,020.00 L

Maskë për flokë të dëmtuar

Në gjëndje

Phytokeratine Extreme Mask 50ml
PHYTOKERATINE EXTREME MM MASK 50ML

1,020.00 L

SKU: Z009811 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi