OMRON TERMO DIGIT ECO TEMP BASIC

860.00 L

OMRON TERMO DIGIT ECO TEMP BASIC

TERMOMETER OMRON ECO BASIC

Në gjëndje

Omron Termo Digit Eco Temp Basic
OMRON TERMO DIGIT ECO TEMP BASIC

860.00 L

SKU: Z007153 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi