MUSTELA S&T 2IN1 SH 200ML

1,100.00 L

Xhel pastrues pa sapun Bebe- Fëmijë

2 en 1 Gel nettoyant corps et cheveux, është një përkujdesje e butë pastruese për trupin dhe flokët për bebe dhe fëmijë, që nga lindja

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 901700157 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi