MUSTELA LAIT HYDRATANT APAISANT CORPS *200ML

2,000.00 L

MUSTELA LAIT HYDRATANT APAISANT CORPS *200ML
Qumeshti hidratues pa aroma dhe i formuluar per femije me lekure shume te ndjeshme, edhe per te porsalindurit.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

MUSTELA LAIT HYDRATANT APAISANT CORPS *200ML

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE