MUSTELA CICASTELA CREME REPARATRICE *40ML

1,600.00 L

MUSTELA CICASTELA CREME REPARATRICE *40ML

Krem riparues nga Mustela ideal per lendime te vogla te lekures se bebit qe ne lindje. Permban acid hialuronic, pantenol dhe avocado.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

MUSTELA CICASTELA CREME REPARATRICE *40ML

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE