MILUPA APTAMIL CONFORT 1 LATTE 400G

1,600.00 L

MILUPA APTAMIL CONFORT 1 LATTE 400G

APTAMIL COMFORT 1

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z003638 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi