MARVINIA LAV VAG 4FL 100ML

2,500.00 L

Marvina intimo lavanda kryen nje veprim te afte per te favorizuar ekuilibrin fiziologjik te ekosistemit vaginal favorizon pastrimin. Eshte I dobishem ne fund te ciklit menstrual ose ne prani te sekrecioneve qe mund te shkaktohen nga ndryshimi I flores bakteriale.

Në gjëndje

Marvinia Lav Vag 4Fl 100Ml
MARVINIA LAV VAG 4FL 100ML

2,500.00 L

SKU: 900132390 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi