LIERAC MORPHO-SLIM CONC ANTI-CELLULITE 200ML

5,500.00 L

Xhel-krem anti celulit

Në gjëndje

Lierac Morpho-Slim Anti-Celulit 200ml
LIERAC MORPHO-SLIM CONC ANTI-CELLULITE 200ML

5,500.00 L

SKU: Z003674 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi