LIERAC BODY SCULPT CRYOACTIVE CONCENTRE 150ML & BODY SCULPT THE MORPHO FIRM CREAM 200ML DHURATE BODY NUTRI BALM *30ML

9,120.00 L

Krem trupi për të reduktuar celulitin dhe për të lëmuar dhe tonifikuar lëkurën me “efekt akulli”

Në gjëndje

SKU: Z016136-1 Kategoria: Firmat: ,
LIERAC BODY SCULPT CRYOACTIVE CONCENTRE 150ML & BODY SCULPT THE MORPHO FIRM CREAM 200ML DHURATE BODY NUTRI BALM *30ML

Në gjëndje