KLORANE SH LATTE AMANDE 200ML

1,300.00 L

KLORANE SH LATTE AMANDE 200ML

KLORANE SHAMPO ME BAJAME

PER FLOKE TE HOLLE DHE PA VOLUM

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 902792757 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi