GINOCCHIERA KNEE SUPPORT 12382 MIS M

1,650.00 L

Gjunjëza elastike me patele të hapura përforcuar me plastazot ,në formë gjysë hëne në te dyja anët e pateles masa  M

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z009443 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi