GINOCCHIERA KNEE SUPPORT 12380 MIS 3

1,200.00 L

Gjunjëza elastike me zonen e patelës të hapur masa 3

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z004669 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi