CURASEPT SENSITIVITY COL 200ML

790.50 L

CURASEPT SENSITIVITY COL 200ML

Shpelares per veprim të përditshëm kundër hipersensibilitetit dentar.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z007486 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi