CURAPROX DENTAL FLOSS PTFE CLO DF820

568.00 L

CURAPROX DENTAL FLOSS PTFE CLO DF820

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: 907076362 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi