CH GEL 71520600 FRESCO RELAX(KRUAJTESE DHEMBESH)

650.00 L

Kruajtese dhembesh ftohese

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z003149 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi