BLANX 2 IN 1 WHITENING+DENTI SENSIBILI 75ML

450.00 L

Pastë zbardhuese për dhëmbë të ndjeshëm

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z006177 Kategoria: Firma:
Po kërkoni oferta?Rregjistrohu dhe fito 10% ULJE në porosinë e parë.

Ju do të perfitoni nga promocionet ne vazhdimesi