BIOCLIN A-TOPIC*KREM 100ML

Original price was: 2,224.00 L.Current price is: 1,845.92 L.

Emulsioni me veprim intensiv, i projektuar posaçërisht për të ushqyer, e bën lëkurën më elastike dhe rivendos pengesën e duhur hidrolipidike të zonave të shkurta të lëkurës së thatë, shumë të thatë, atopike, të ndjeshme ose lehtësisht të irritueshme.

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE

SKU: Z006108 Kategoria: Firma:
Bioclin A-Topic*Krem 100Ml
BIOCLIN A-TOPIC*KREM 100ML

KY PRODUKT NUK ESHTE ME NE GJENDJE