JOWAE GEL VITAMINE HYDRATANT ENERGISANT *40ML

Produkt i ri

6 Artikuj

In stock

L2,360.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

JOWAE GEL VITAMINE HYDRATANT ENERGISANT *40ML

Antioxidant Lumiphenol & Kumquat 
Gel per fytyren, i pershtatshem per lekurat edhe me sensitive.

 95% e perberesve kane origjine natyrale
Hidraton 24 ore, i jep energji lekures dhe nje freski te menjehershme.

Aplikohet ne mengjes

Sekrete Jowaé: Ushtrohet nje presion i lehte mes vetullave, zone e quajtur "syri i 3" Stimulimi i kesaj pike, i cili eshte rezultat i aktivizimit, ndihmon te aktivizoje energjine qe rikthen ekuilibrin

Perberesit Aktive: - Antioxidant Lumiphenols 
                           - Kumquat 
                           - Caffeine 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori