I-HEALTH WAVE ORE

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L8,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

I-HEALTH WAVE ORE

 iHealth Wave ora smart e cila mat aktivitetin tuaj fizik.
Te zgjon ne mengjes me nje alarm te lehte vibrues dhe te pergatit per aktivitet e dites.
Mat hapat tuaj, minutat aktive, distancat dhe kalorite e djegura.
Njeh deri ne 3 lloje noti
Monitoron cilesine dhe rregullsine e gjumit
Te motivon duke bere te lexosh rezultatet ne ekran dhe ta mbyllesh diten me nje shenim per nje ore not relaksues.
Sinkronizoni iHealth Wve me pajisjet tuaja inteligjente IOS dhe ANDROID dhe ndiqni rezultatet nepermjet aplikacionit iHealth MyVitals

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori