Neurozan Plus *30Tab Trego me te zmadhuar

Neurozan Plus *30Tab

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,240.00

Pagesë me para në dorë

L3,600.00 Taksa te perfshira

-10%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

NEUROZAN PLUS *30TAB

Truri përdor 30% të energjisë që prodhon metabolizmi i njeriut dhe përdor shumë vitamina, minerale dhe mikro-ushqyes të ndryshëm të nevojshëm për aktivitetin e tij. Neurozan ofron një formulë të kompletuar për të sigururar funksionin normal të trurit e sistemit nervor si dhe funksionin konjitiv.

  • Performanca mendore. Hekur, zink dhe jodi ndihmon në funksionin normal konjitiv dhe vitamin B5 ndihmon performancën mendore.
  • Vitamina B6, niacina dhe vitamina C ndihmojnë funksionimin e sistemit nervor.
  • Vitamina B12, B6 dhe B1, magnezi kontribuojnë në funksionin normal psikologjik.
  • Vitamina D3 25mcg ndihmon rritjen e sistemit imunitar.
  • Omega-3 600mg ndihmon në funksionimin normal të trurit e sistemit nervor
  • Formula është e kompletuar me L-Argininë, Ginkgo Biloba e Co-Q10

Përdorimi:

Një tablet në ditë + një kapsul në ditë me vaktin ushqimor kryesor. Të mos përtypet dhe të mos tejkalohet doza e rekomanduar.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori