Avent Biberon ortodontik freeflow 0-6M Trego me te zmadhuar

Avent Biberon ortodontik freeflow 0-6M

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L680.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

AVENT BIBERON ORTODONTIK FREE FLOW BLU 0-6M 1COPE

Avent ofron një rang të gjerë biberonash ortodontike me masa, ngjyra dhe forma të cilat përshtaten në shumë faza të zhvillimit të bebes. Koka e biberonit është ortodontik, në formë simetrike, fleksibël dhe respekton zhvillimin natyral të qiellzës dhe dhëmbëve të bebes edhe nëse vihet kokëposhtë në gojë. Biberoni ka hapësira që lejojnë kalimin e ajrit në sipërfaqe, dorezë në formë unaze, kapak mbrojtës për ta mbajtur biberonin higjenik dhe e dizenjuar për zhvillim oral të natyrshëm.

Biberonat ortodontike freeflow lejojnë qarkullim më të rritur të ajrit për konfort maksimal.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori