Aderma Dermalibour Cr 50Ml Trego me te zmadhuar

Aderma Dermalibour Cr 50Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,400.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

ADERMA DERMALIBOUR CR 50ML

Krem qetësues ,antibakterial dhe rigjenerues që pëdoret në trajtimin e dermatiteve irritative ,skuqjen e të ndjenjurave tek fëmijët të prekura apo jo nga infeksionet,plasaritjeve ,carjeve , djegieve të lehta , inflamacioneve të mukozave gjenitale etj..

Pa parfum,pa konservues

Fytyre,trup dhe mukoza

Bebe ,fëmijë ,të rritur

Aplikohe dy herë në ditë pas tualetit

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori