Rilastil Micro Krem Contorno Occhi 15ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Micro Krem Contorno Occhi 15ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,250.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL MICRO CREMA CONT OCCHI 15ML

Rilastil Micro krem parandalon dhe shmang rrudhat e gradës së parë. Lufton mikrorrudhat të cialt krijohen si pasojë e aktivitetit të përditshëm të muskujve të mimikë së fytyrës. Kremi përdoret si trajtim kundër rrudhave, rrathëve të zinj dhe syve të enjtur. Specifik për zonë periokulare ku shfaqen shenjat e para të rrudhave dhe është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Lëkura e mbrojtur dhe vazhdimisht e rigjeneruar rigjen lëmueshmërinë e saj natyrale, mikrorrudhat minimizohen dhe lëkura ka më shumë shkëlqim. Testuar dermatologjikisht, oftalmologjikisht si dhe testuar ndaj nikel, paladium, kobalt, krom e mërkur.

Përbërës kryesor:

  • Kompleks Micro Care me Ektoinë dhe Biosakaride Gum-4 ofron mbrojtje nga agresorët e jashtëm duke formuar një shtresë homogjene mbi epidermë
  • Acidi Hialuronik minimizon rrudhat e para dhe hidraton
  • Kompleks Eye Care vepron ndaj rrathëve të zinj dhe qeseve të syve
  • Pa paraben, pa parfum, jo komdogjenik

Përdorimi:

Aplikohet në mëngjes dhe në mbrëje në zonën përreth syve pas pastrimit të kujdesshëm të saj. Masazhohet lehtësisht zona rreth konturit të syve derisa kremi përthithet plotësisht.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori