Phytocyane Sh Anticad 200Ml Trego me te zmadhuar

Phytocyane shampo 200ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L1,830.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

PHYTOCYANE SHAMPO 200ML

Shampo ridensifikuese për rënien e flokëve tek femrat. Plotësuese e trajtimit kundër rënies së flokut me ampulat PHYTOCYANE. Kjo shampo u rikthen gjallërinë flokëve falë një sinergjie substancash vegjetale dinamizuese. Indikohet tek femrat për rënie floku me origjinë të ndryshme: stresi, lodhja, dieta, shatzania.

Përbërës aktiv:

  • Ginkgo biloba e shoqëruar me vitaminën B6 dhe ekstraktin e chinës aktivizon metabolizmin qelizor dhe rezistencën e fibrës së flokut duke i forcuar.
  • Prociandolet e rrushit, kapës të radikaleve të lira, mbrojnë rrënjën e flokut dhe parandalojnë plakjen.

Mënyra e përdorimit:

Aplikojeni shampon në flokë të lagur. Masazhojeni me delikatesë dhe shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Për nje rezultat optimal, shoqërojeni rregullisht me serumin kundër rënies rivitalizues Phytocyane. Pas shampos përdorni një trajtim ridensifikues kundër rënies.

Në rast kontakti me sytë, shpëlajeni menjëherë me ujë të bollshëm

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori