Vichy Nutrilogie 2 Tratt P Secs 50Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Nutrilogie 2 Tratt P Secs 50Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,500.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

NUTRILOGIE 2 TRATT P SECS 50ML

NUTRILOGIE 2

Trajtim nё thellёsi pёr njё lёkurё shumё tё thatё

Vepron mbi shkaqet e thella tё njё lёkure  shumë tё thatё.
Sfingo-Lipide®, molekula qё riaktivizon prodhimin natyral tё lipideve tё lёkurёs.

Përbërësit: Kompleks anti-radikal me : 

- Ujё termal Vichy
- Vajra vegjetale tё pasur me Acide yndyrore esenciale.
- Glicerinё

I rikthen lёkurёs pёr 24 orё komoditet dhe elasticitet.Lёkura shumë e thatё rikthehet nё mёnyrё
progresive nё gjendjen e vet normale.

Përdorimi:Aplikojeni në mëngjes dhe /ose darkë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori