Vichy Nutrilogie 1 Tratt P Sec 50Ml Trego me te zmadhuar

Vichy Nutrilogie 1 Tratt P Sec 50Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L3,325.00

Pagesë me para në dorë

L3,500.00 Taksa te perfshira

-5%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

NUTRILOGIE 1 TRATT P SEC 50ML

NUTRILOGIE 1

Vepron mbi shkaqet e thella tё njё lёkure tё thatё.
Sfingo-Lipide®, molekula qё riaktivizon prodhimin natyral tё lipideve tё lёkurёs.

Përbërësit: Kompleks anti-radikal me : 

- Ujё termal Vichy
- Vajra vegjetale tё pasur me Acide yndyrore esenciale.
- Glicerinё

I rikthen lёkurёs pёr 24 orё komoditet dhe elasticitet.Lёkura e thatё rikthehet nё mёnyrё
progresive nё gjendjen e vet normale.

Përdorimi:Aplikojeni në mëngjes dhe /ose darkë

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori