Korff Sun Secret Krem-Fluid Spf 50+ 40Ml Trego me te zmadhuar

Korff Sun Secret Krem-Fluid Spf 50+ 40Ml

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,220.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

KORFF SUN SECRET KREM-FLUID SPF 50+ 40ML

Krem-fluid është një emulsion me një konsistence te lehte, , e përshtatshme për të mbrojtur lëkurën e fytyrës të ekspozuar ndaj dielli.

Formula e saj inovative me kompleksin DNA-Safe. SPF 50+ k mbron nga rrezatimi diellor duke bërë parandalimin e rrudhave dhe minimizimin e shenjave të moshës.

Rezistent ndaj ujit

Pa Parabene

Jo komedogjene

Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht

Nikel, Kobalt, Krom, Palladium dhe Merkur testuar

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori