Exfoliac Acnomega 100 30Ml Trego me te zmadhuar

Exfoliac Acnomega 100 30Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,680.00

Pagesë me para në dorë

L2,400.00 Taksa te perfshira

-30%

Add to collection

Me shume informacion

EXFOLIAC ACNOMEGA 100 30ML
Noreva Exfoliac Acnomega 100 30ml eshte trajtimi primar kerato-aktiv per lekurat ku problemet me aknet jane ne fillimet e tyre. Fale kompleksit te perberesve aktive vepron nga siperfaqja deri ne thellesi te lekures per nje veprim te thelle pastrues, seborregullues dhe efekt anti-bakterial. Keshtu qe poret do te shfaqen te pastruara nga papastertite apo vatrat e infeksionit. Lekura duket e e paster.
Aplikohet 1-2 here ne dite ne lekure te pastruar paraprakisht.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori