Rilastil Camouf me mbulim të lartë SPF30 Nr.20 Natural 30ML Trego me te zmadhuar

Rilastil Camouf me mbulim të lartë SPF30 Nr.20 Natural 30ML

Produkt i ri


Ky produkt nuk eshte me ne gjendje

L3,125.50

Pagesë me para në dorë

L3,290.00 Taksa te perfshira

-5%

Cmim i reduktuar

Add to collection

Me shume informacion

RILASTIL CAMOUF ME MBULIM TE LARTE SPF30 NR.20 NATURAL 30ML

Teksturë kremoze që përshtatet në mënyrë perfekte me linjat e fytyrës. Garanton mbulim të lartë dhe thahet shpejt duke siguruar pamje homogjene dhe makijazh që zgjat. Formulimi i saj me filtra mbrojtës shmang foto-plakjen qelizore të lëkurës. I përshtatshëm kryesisht për fytyrën që shfaq problematika. I testuar në lëkura shumë të ndjeshme, i testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht. E testuar për Nikel, Kobalt, Krom, Paladium e Mërkur.

Përbërës kryesor:

  • Ekstrakt të Schizandra chinensis rrit elasticitetin dhe tonicitetin
  • Filtra mbrojtës mbrojnë nga foto-plakja, shfaqja e njollave si dhe garantojnë zgjatjen e ngjyrës
  • Pigmente me efekt mbulues të lartë
  • Pa paraben, pa parfum

Mënyra e përdorimit:

Aplikoni kremin pas larjes së fytyrës dhe shpërndajeni në mënyrë uniforme duke filluar nga qendra drejt zonave të jashtme të fytyrës.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori