CURASEPT WAX CERA ORTODONTICA Trego me te zmadhuar

CURASEPT WAX CERA ORTODONTICA

Produkt i ri

2 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L650.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

CURASEPT WAX CERA ORTODONTICA

Dyll ortodontik i pershtatshem per personat qe kane aparate ortodontike. Ndihmon ne shmangien e shqetesimeve dhe dhimbjeve nga aparati. 

Masazhohet pak dhe vendoset ne hapsiren midis telit dhe dhembit.

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori