LA ROCHE-POSAY LIPIKAR LAIT UREA 5% * 400ML Trego me te zmadhuar

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR LAIT UREA 5% * 400ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L3,200.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE-POSAY LIPIKAR LAIT UREA 5% * 400ML

Qumesht hidratues dhe qetesues trupi per lekura shume te thata. Formule inovative me permbajtje Ure 5%, glicerine dhe gjalp karite, kombinimi i te cilave le nje lekure te bute dhe te hidratuar. 
Ky locion qeteson te gjitha simptomat e nje lekure te thate. 
Locioni eshte i pershtatshem per tu perdorur nga femije, te rritur dhe te moshuar. 

Permbajtja:

  • Ure 5% - eksfoliues natyral, i cili permireson cilesine e lekurave te thata
  • Gjalp karite dhe glicerin - ndikojne ne riformimin e barrieres lipidike duke hidratuar dhe zbutur lekuren
  • Manoze, Alantoine dhe uje termal - me veti qetesuese dhe anti irrituese; largojne ndjesine e kruarjes

Perdorimi:
Aplikohet ne zonat problematike ne mengjes dhe ne darke. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori