MISTER BABY SPUGNA DI MARE MEDIA 0+ Trego me te zmadhuar

MISTER BABY SPUGNA DI MARE MEDIA 0+

Produkt i ri

3 Artikuj

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L400.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

MISTER BABY SPUGNA DI MARE MEDIA 0+

Sfungjer Deti i linjes Mister Baby eshte 100% natyrale dhe ofron:

  • Pastrim te thelle pa e irrituar lekuren
  • Struktura e saj nuk e perthith laresin por e shperndan ne menyre homogjene ne gjithe siperfaqene  trupit.
  • Qendrueshmeri te madhe ne kohe


Shume e bute dhe shume e perthithshme eshte idelae per higjenen e femijeve. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori