VICHY MINERAL 89 YEUX 15ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,800.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

VICHY MINERAL 89 YEUX 15ML

Xhel hidratant me baze Acidi hialuronik qe zbut rrudhat e zones rreth syve. Formula kombinon 89% uje termal te mineralizuar, acid hialuronik me origjine natyrore dhe kafeine. 

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekurave, edhe ato me sensitivet. 

E testuar dermatologjikisht. Pa parabene dhe pa fragrance. 

Perdorimi:
Aplikohet 2 here ne dite ne zonen rreth syve duke masazhuar lehte. 

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori