Avene Cleanance Expert* 40Ml Trego me te zmadhuar

Avene Cleanance Expert* 40Ml

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In Stock

L1,610.00

Pagesë me para në dorë

L2,300.00 Taksa te perfshira

-30%

Add to collection

Me shume informacion

Cleanace Expert eshtë emulsion i hollë me veprim zbutës dhe eksofliant që aplikohet lehtësisht dhe i jep lëkurës hidratim. Indikohet për lëkurë të ndjeshme ose me tendencë akneike me probleme dhe pika te zeza.

  • Dialenyl. Kompleks inovator me veprim selektiv të trefishtë duke limituar riskun e proliferimit të P. acnes dhe eleminuar imperfecionet.
  • X-PressinTM favorizon eleminimin e pikave të zeza
  • Monolaurina kontrollon mbiporoshimin e yndyrës
  • Ujë Termal Avene me veprm qetësues

Përdorimi: Aplikohet në mëngjes dhe/ose në mbrëmje

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori