LA ROCHE POSAY EAU MICELLAIRE ULTRA *400ML Trego me te zmadhuar

LA ROCHE POSAY EAU MICELLAIRE ULTRA *400ML

Produkt i ri

1 Artikull

Kujdes: Artikulli i fundit gjendje

In stock

L2,600.00

Pagesë me para në dorë

Add to collection

Me shume informacion

LA ROCHE POSAY EAU MICELLAIRE ULTRA SENSITIVE SKIN*400ML
La Roche-Posay Sensitive Skin Micellar Solution eshte i pershtatshem per femra dhe meshkuj me lekure delikate. Pastron nga papastertie dhe heq me delikatese make-up. Agjentet pastrues jane perzgjedhur me kujdes per te patur nje tolerance optimale. Ky produkt ka PH fiziologjik dhe eshte i pasur me ujrat termale te LA ROCHE POSAY.

MENYRA E PERDORIMIT.
Aplikohet ne fytyre edhe tek syte me nje pambuk dhe nuk shpelahet

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori